Mājas lapas izstrāde nekustamo īpašumu nozarei

15 gadu pieredze mājaslapu izstrādē ļauj piemeklēt optimālu risinājumu katram klientam un piedāvāt ātru mājaslapas izveidi par labāko cenu. Mūsu ilggadējā ekspertīze ļauj orientēties nekustamā īpašuma nozares niansēs un nodrošināt individuālu pieeju ikvienam.


Klientu pieteikumu ģenerācija no mājaslapas


Reālistiskas un skaistas 3D vizuālizācijas un plāni


Ērta mājaslapas vadība, izmantojot intuitīvu CMS


Sociālo tīklu un Google integrācijas mārketingam

LNK Group | SMARTi mājas lapas izstrāde
Jaunlazdas | SMARTi mājas lapas izstrāde

Izcelsim jūsu projekta individuālās iezīmes!

Jūs būvējat mājas, attīstāt ciematus, veidojat skaistus interjerus vai piedāvājat citus ar būvniecību saistītus pakalpojumus?

Skaista un efektīva mājas lapa piesaistīs uzmanību un liks klientam ieskatīties jūsu projektā. Pie mums jūs varat atnākt pat tikai ar ideju – mēs izstrādāsim logo un identitāti, palīdzēsim noformēt projektu prezentāciju, izveidosim pārdošanas tekstus, uzzīmēsim reālistiskas 3D vizuālizācijas un palīdzēsim ar sociālo tīklu stilistiku un uzturēšanu.

Mājas lapas izveide
3D vizuālizāciju izstrāde

2D un 3D plānu veidošana 
Reklāmas tekstu veidošana
Logo un identitātes izstrāde 
Sociālo tīklu banneru veidošana

Uzzināt cenu

Vizuālie risinājumi objektu meklēšanai

Atkarībā no jūsu projekta specifikas mēs izstrādāsim vizuālus risinājumus, kas ļaus klientam pārskatāmi novērtēt objekta atrašanās vietu, kā arī ar vienu klikšķi izvēlēties sev tīkamāko objektu no pieejamajiem.

Ja attīstāt ciematu vai pārdodat zemes gabalus, jūsu klients varēs vizuāli ieraudzīt vēlamā zemes gabala atrašanās vietu attiecībā pret citiem zemes gabaliem un infrastruktūras objektiem, savukārt topošie dzīvokļu pircēji varēs apskatīt dzīvokļu plānojumu vai pat veikt virtuālu tūri pa objektu. Izmantojiet šo interaktīvo rīku kopā ar Call-to-Action pogām, un klientu pieteikumu kvalitāte ievērojami palielināsies!

pieteikties konsultācijai


Populāras integrācijas rezultatīvam mārketingam

 InstagramFacebookGoogleChatbot

Pieteikumu ģenerācija no mājaslapas

Kad jūsu bāzē ir daudz ieinteresētu klientu, puse darba jau ir paveikta! Mājaslapas uzdevums ir ieinteresēt klientu atstāt savus datus turpmākai apstrādei.

Mūsu piedāvājuma klāstā ir virkne pārbaudītu risinājumu klienta interaktīvai darbībai ar mājaslapu. Mēs ieviešam pārdomātas Call-to-Action pogas, veidojam mini testus, kas ļauj klientam piemeklēt piemērotāko nekustamo īpašumu, vai iestrādājam uzmanību piesaistošas anketas, lai identificētu klienta vajadzības un vienotos par demo vizīti. Šie instrumenti mudina uzkavēties un atstāt pieteikumu!

uzzināt cenu


Uzsvērsim projekta priekšrocības

Katram projektam ir savas unikālās priekšrocības un stiprās puses, kurām pateicoties klients izvēlas tieši jūs. Mēs izpratīsim jūsu projekta raksturīgās iezīmes un izcelsim tās vislabākajā veidā.

Jūsu projekts atrodas ainaviskas dabas ielokā vai pašā pilsētas sirdī? Jūs orientējaties uz cilvēkiem, kuri mīl klusumu, vai dzīvespriecīgām ģimenēm ar bērniem? Jūsu trumpis būs dizainisks interjers vai neticams skats no terases? Mēs esam pārliecināti, ka ikkatram projektam ir savs pircējs – mums tikai pārdomāti jāizceļ akcenti!

pieteikties konsultācijai


Padomāts par visu!

 Ērta CMS vadības
sistēmaAdaptīvs dizains
mob/webGDPR standartu ievērošanaĀtrs un kvalitatīvs atbalsts

Mums ir personificēts risinājums ikvienam klienta uzdevumam

15 gadu laikā mēs esam strādājuši ar visdažādākajiem klientiem un viņu individuālajiem uzdevumiem būvniecības nozarē. Neatkarīgi no projektu mērķiem un budžeta – vai tika veidota landing lapa, informatīva vietne vai pilnvērtīgs tiešsaistes veikals – mēs vienmēr piedāvājam un ieviešam optimālu risinājumu, kas izcili darbosies tieši šim klientam.


Mums ir personificēts risinājums ikvienam klienta uzdevumam

15 gadu laikā mēs esam strādājuši ar visdažādākajiem klientiem un viņu individuālajiem uzdevumiem būvniecības nozarē. Neatkarīgi no projektu mērķiem un budžeta – vai tika veidota landing lapa, informatīva vietne vai pilnvērtīgs tiešsaistes veikals – mēs vienmēr piedāvājam un ieviešam optimālu risinājumu, kas izcili darbosies tieši šim klientam.


"Mājas lapa jaunajai daudzdzīvokļu mājai izdevās krāšņa, gaumīga un vienkārša administrēšanā. Man patika, ka pārrunājot projektu tika piefiksēts katrs mans vārds, tādējādi netika palaistas garām sīkās nianses, detaļas un idejas. Malači!"Jurijs Prudņikovs
www.kaukaza14.lv

 

"SMARTI izveidoja mums lielisku mājas lapu - internetveikalu, kuru ļoti ērti pašiem tālāk menedžēt. Arī pēc mājas lapas nodošanas, saņemam regulārus atjauninājumus, uzlabojumus un kas ir ļoti svarīgi - ļoti atsaucīgu & ātru palīdzību jebkuros ar mājas lapu saistītos jautājumos."Ilva Kauliņa
www.tinybunny.lv

 

"Ar SMARTi ātri var atrast vienotu valodu, tiek piedāvāti vairāki varianti, izrunāts nepieciešamais un sāk veidoties kopējs darbs, lai nonāktu pie labākā risinājuma. Šo kompāniju atradām pēc sadarbības partneru ieteikuma un noteikti ieteikumus varam nodot arī citiem!"Sandra Varpina
www.basketbolaskola.lv/

 

Ja vēlaties saņemt individuālas mājaslapas izstrādes cenu, pieprasiet anketu. Kad to aizpildīsiet, mēs varēsim precīzi novērtēt jūsu projektu.

+371 2944 7989
[email protected]

 

Sazināties ar mums

Šis lauks ir obligāts
Šis lauks ir obligāts
Šis lauks ir obligāts
Šis lauks ir obligāts